Praktyczna Pani
GABINET KOSMETYCZNY

Dlaczego My?

Nasz gabinet łączy w sobie pasję oraz tradycję. Wszystkie zabiegi wykonywane są przed doświadczony personel. Zapraszamy!

Godziny Otwarcia

Pon-pt 8:00-18:00
Sob 8:00-12:00
*elastyczny czas pracy

Kontakt

33-300 Nowy Sącz
ul. Żółkiewskiego 21A
606 226 411

Manicure hybrydowy

Opis zabiegu
Trudno wskazać kobiety, które nie przywiązywałyby dużej wagi do wyglądu swoich dłoni, trudno jest jednak również znaleźć te z nich, które z wyglądu tego są zadowolone. Najwięcej zastrzeżeń budzą na ogół paznokcie i to właśnie one okazują się być przedmiotem największej troski i dostarczycielem najpoważniejszych zmartwień. Jeżeli są one rzeczywiście atrakcyjne wizualnie, lśniące, mocne i kształtne, trudno mówić o powodach do niepokoju, nie jest jednak łatwo znaleźć kobietę, która może pochwalić się takim szczęściem. Zdecydowana większość pań narzeka na problemy z utrzymaniem paznokci w stanie choćby częściowo przypominającym idealny, nie zaskakuje nas więc to, że wszystkie rozwiązania, które mogą przybliżyć kobiety do realizacji tak zdefiniowanego celu są przez nie witane z nadzieją.

Do niedawna alternatywą dla wstydliwego ukrywania zniszczonych paznokci były przede wszystkim sztuczne paznokcie żelowe i akrylowe, duża grupa kobiet decydowała się więc na ten właśnie krok. Niestety, tak żel, jak i akryl nie były nigdy rozwiązaniami trwałymi, a ich wpływ na
płytkę paznokcia nie bez przesady można było uznać za katastrofalny. Wiele kobiet skarżyło się również na infekcje i grzybice będące konsekwencją stosowania paznokci akrylowych i żelowych, trudno dziwić się więc, że nieustannie poszukiwano rozwiązania, które mogłoby je zastąpić. Dziś coraz częściej możemy usłyszeć o tym, że w podobnym kontekście powinien występować manicure hybrydowy (nazywany również manicure Shellac), zewsząd docierają bowiem do nas informacje o jego zaletach.

To pierwszy na świecie lakier typu hybryd nail color. Nakładany jak lakier, trwały jak żel. Połączenie najlepszych cech lakieru i żelu. Cienka warstwa utwardzana jest w lampie UV. Gwarantowany piękny manicure przez 14 dni bez odpryskiwania.

Zalety:
- nakładany jak lakier do paznokci
- trwały jak żel
- utwardzany w ciągu 2 minut pod lampą UV
- krótki czas zakładania: ok. 40 min
- bez piłowania płytki
- usuwany w ciągu kilku minut ( bez piłowania)
szczególnie polecamy