Praktyczna Pani
GABINET KOSMETYCZNY

Dlaczego My?

Nasz gabinet łączy w sobie pasję oraz tradycję. Wszystkie zabiegi wykonywane są przed doświadczony personel. Zapraszamy!

Godziny Otwarcia

Pon-pt 8:00-18:00
Sob 8:00-12:00
*elastyczny czas pracy

Kontakt

33-300 Nowy Sącz
ul. Żółkiewskiego 21A
606 226 411

Biopeptydy - zdrowie i uroda bez skalpela

Nowość w ofercie
LARENS to ekskluzywna marka kosmetyków kolagenowych, stworzona przez międzynarodowy zespół fachowców, przy ścisłej współpracy z wybitnym polskim lekarzem i naukowcem dr hab.n.med. Andrzejem Frydrychowskim. Opatentowany przez niego sposób pozyskiwania kolagenu naturalnego został wykorzystany przy produkcji najnowszej generacji kosmetyków z kolagenem naturalnym. Tak powstały produkty marki LARENS, które cechuje niespotykana dotąd - najwyższa jakość i skuteczność.

Liczne testy, przeprowadzone w niezależnych laboratoriach, wykazały, że stosowanie dermokosmetyków LARENS, zawierających szlachetny kolagen naturalny m.in.:
- wyraźnie spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
- znacznie opóźnia proces starzenia się skóry,
- znacząco poprawia stopień nawilżenia skóry,
- wydatnie poprawia sprężystość, napięcie i wygładzenie skóry,
- pomaga w walce z cellulitem i rozstępami,
- pomaga w likwidacji blizn lub znacząco redukuje ich widoczność,
- chroni skórę przed wolnymi rodnikami,
- wpływa na regenerację i poprawę kondycji skóry,
- pomaga w leczeniu trądziku młodzieńczego i różowatego,
- łagodzi podrażnienia,
- regeneruje włosy i paznokcie.


LARENS – połączenie piękna natury z możliwościami nauki.mabrazję polecić można skórom problemowym, w pielęgnacji których zawodzą tradycyjne metody kosmetyczne. I tak plamy i przebarwienia jaśnieją lub całkowicie znikają. Podobnie dzieje się w przypadku zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników. Zabiegi mikrodermabrazji wpływają również na skórę właściwą. Dochodzi do aktywacji fibroblastów, makrofagów i komórek tucznych, zmiększonej ilości glikozoaminoglikanów, kolagenu i elastyny. Skóra właściwa zwiększa grubość i w efekcie dochodzi do poprawy wyglądu. 
szczególnie polecamy