Praktyczna Pani
GABINET KOSMETYCZNY

Dlaczego My?

Nasz gabinet łączy w sobie pasję oraz tradycję. Wszystkie zabiegi wykonywane są przed doświadczony personel. Zapraszamy!

Godziny Otwarcia

Pon-pt 8:00-18:00
Sob 8:00-12:00
*elastyczny czas pracy

Kontakt

33-300 Nowy Sącz
ul. Żółkiewskiego 21A
606 226 411
makijaz-permanentny
Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Makijaż permanentny służy również do korekty brwi i linii oczu. Urządzenia do makijażu permanentnego mogą również służyć do wykonania biotatuażu. Makijaż permanentny gwarantuje długoletni efekt upiększający, a jego podstawę stanowi podskórna implantacja pigmentu na głębokość od 0,6 mm do 1,2 mm. Kosmetycznym celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń Klienta w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał jego naturalną urodę lub korygował drobne niedoskonałości.

Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy, wiec należy dokładnie dopasować barwę, odcień i intensywność pigmentu. Tuż po zabiegu pigment w skórze jest ciemniejszy, a po kilku dniach blednie o około 40-50%. Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze około trzech lat. Wpływ na trwałość makijażu ma jednak wiele czynników, z których najistotniejszym jest układ odpornościowy Klientki. Pigment jest miniimplantem, na którego obecność organizm może różnie reagować. Trwałość makijażu zmniejszają również wszystkie czynniki, które przyspieszają proces odnowy komórkowej (np. częste wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych). U Klientek w starszym wieku proces regeneracji komórek jest wolniejszy, dzięki temu makijaż utrzymuje się dłużej. Makijaż permanentny metoda piórkowa TAFFY oraz metoda ODED.

Makijaż permanentny wykonany naszymi metodami jest w najwyższym stopniu komfortowy, daje maksimum zadowolenia i najwspanialsze z możliwych efekty. Dzięki naszym opatentowanym zestawom do makijażu permanentnego: brwi i kresek metodą ręczną piórkową (TAFFY) - uzyskujemy niezwykle realistyczny obraz brwi nie w formie plam, ale pojedynczych włosków oraz bezpieczną pigmentację kresek na powiekach. ust, kresek i brwi metodą maszynową (ODED)- zwiększamy ilość wprowadzanego pigmentu, podnosząc jakość pigmentacji i redukując czas zabiegu i bólu!
Metoda piórkowa TAFFY jest to urządzenie ręczne, nie wymagające podłączenia do prądu. Pigmentacja przy tym jest cicha ale równocześnie bardzo precyzyjna. Najważniejszym elementem TAFFY jest tzw. „PIÓRKO”. Jest to zespół płasko ułożonych i zespolonych igiełek, które, dzięki opracowanej przez Szwedo Group technologii, wprowadzają w skórę precyzyjnie określoną ilość pigmentu na właściwą głębokość. Ich opatentowana budowa pozwala na formowanie włosków w różnym kształcie, grubości i długości, adekwatnie do typu skóry, koloru farby pigmentowej, rodzaju włosków i zamierzonego efektu. Technika włoskowa TAFFY stosowana jest dla pigmentacji brwi nie tylko u kobiet, ale i mężczyzn i dzieci, u których wystąpiła potrzeba rekonstrukcji włosów brwi. Pigmentacja metodą TAFFY jest szybka przez co cały zabieg trwa ok. 40 min. Brak jest podrażnień i opuchnięcia nawet bezpośrednio po zabiegu. W kilka dni po zabiegu naskórek równomiernie się złuszcza, a pigment stabilizuje się w tkance dając efekt pięknych włosków brwi. Metody tradycyjne, ze względu na technikę kropkowania, nie pozwalają na efekt włosków, a jedynie na plamy w konturze brwi, ciemniejsze lub jaśniejsze.

Inna metoda

Nasza metoda

szczególnie polecamy